fbpx

סדנת גילוף חותמות

בואו לשחק עם עץ וצבע, ליצור חותם בעזרת מפסלות ולהטביע אותו על נייר טבעי

30.5

אחת מהאומניות העתיקות ביותר היא האומנות של יצירת חותמים. קודם כל כי זה כיף, שנית כי יש משהו ממש מרשים ורלוונטי בהטבעת חותם. לשים את הסמל הייחודי שלך- על מכתב, על בגד, על יצירה…

בואו לסדנה מרעננת וקלילה של 4 שעות, במהלכה תגלפו חותמת ייחודית מעץ טבעי, עם מפסלות יד, ולבסוף תטביעו את החותם האישי על נייר טבעי מסיבי עץ תות הנייר.

נעם רז שלום

מורה ומייסד בית הספר "בעצם" למלאכת עץ מסורתית, אמן רב תחומי, חוקר תודעה ורוח, חונך ומלווה בעזרת מלאכה, נשוי ללאו.

ב7 השנים האחרונות אני חוקר את החיים ומלקט מהקצוות פנימה. מוצא את עצמי שוב ושוב פוגש רבדים נסתרים של הקיום, גדל ומשתנה תדיר. 

כיום, מעבר לפעילותי בעולם המלאכה, אני לומד ומתעסק בvoice dialogue, שמאניזם, פסיכומאגיה, אומנות הביטוי והחזקת מרחבי רפואה.

 

פרטים טכניים

כל משתתף.ת יגלפו חותמת אחת או שתיים, תחת הנחייה וליווי. 

כמו כן, תהיה אפשרות למשתתפים לרכוש מפסלות של חברת STRYI בהנחה משמעותית! 

כל איש ואישה מגיל 16 ומעלה שמתעניינים במלאכה ורוצים להתנסות בגילוף עם טכניקה מדליקה ונגישה. (ילדים בגילאים 13+ מוזמנים יחד עם הורה ובתנאי לשיחה מקדימה) 

ובכל אופן, אפשר לדבר בטלפון לוודא שהסדנה מתאימה לך: 052-3609873

בנסיון להכניס משב רוח רענן להתנהלות הכלכלית, הסדנה הזו מוצעת בשיטת תשלום חברתית הנקראת סולם מחירים, בה אנחנו מאפשרים לכם לבחור את האופציה המתאימה לכם- 

280₪ – מחיר עלות לסדנה.

230₪ – למי שמתקשה לשלם את המחיר המלא.

340₪ – היתרה מתשלום סכום זה תאפשר למשתתפים מעוטי יכולת להגיע בהנחה.

הסדנה תתקיים בגבעת עדה בתאריך 30.5. בשעות 11:00-16:00 (כולל הפסקת צהריים)

מיקום סופי ישלח למשתתפים.

תשלום בגין ביטול 30 יום ומעלה לפני מועד הסדנה: דמי ההרשמה בלבד ע"ס 10% מסך התשלום.

תשלום בגין ביטול 29 עד 14 יום לפני מועד הסדנה: דמי ההרשמה + 50%.

תשלום בגין ביטול 13 יום או פחות לפני מועד הסדנה: לא ניתן לקבל החזר כספי.

אני רוצה להרשם!

להרשמה צור קשר טלפוני עם נעם ב- 052-3609873, כדי להסתנכרן על מלוא הפרטים. והעבר תשלום בלינק הבא:

העקרונות המנחים של הנדפולנס

רגש

אחרי עידנים של תרבות, המין האנושי קצת הסתבך בכל הנושא של ביטוי רגשי. הפרא שבנו מבקש להביא את עצמו במלואו, בעוד שבן/ת התרבות שאנחנו מנסים לווסת ולארגן את עצמנו ביחס לסביבה.
האמת היא שקיימת אפשרות לתת ביטוי מלא לרגשות, ולשמור על סביבה בטוחה ומיטיבה.
המלאכה היא כלי אדיר לויסות רגשי, לנגיעה עמוקה בתת מודע, בדברים מנהלים אותנו מאחורי הקלעים ולפעמים רק התרפיה של המלאכה יכולה לרפא.

רוח

מזרח, מערב, דרום, צפון... מעלה, מטה... הרוח סובבת אותנו. לאן שלא נלך, אם רק נלמד להקשיב טוב, נוכל לזהות את הלחש המתוק של ההוויה. לחוש את הכוחות האדירים שמניעים את היקום. לחוש אותם בחוץ כמו בפנים. לשחק איתם ולדבר איתם. להתהוות יחד איתם. חוויה אנושית בריאה היא חוויה בעלת מימד רוחני.

חומר

המרכבה, המקדש, המיכל שמחזיק את ההתגלמות הגשמית. אנחנו גם גוף. הוא נותן לנו עונג, הוא מאותת לנו כשאנחנו עושים בחירות שאינן מטיבות, הוא יכול גם להיות מקור לסבל רב. באנו לכאן מגוף, אל גוף. סביבנו הגוף העצום של אמא אדמה, התגלמות השכינה. הידיים שלנו נמשכות לחומר, העיניים שלנו מתעוררות אל מול אסתטיקה. אפשר וראוי לעשות אהבה עם הבריאה דרך היצירה.

אינטגרציה

רגש ~ רוח ~ חומר. הממשק בין שלושת הצירים הללו הוא הבסיס לתרבות האנושית. כל חברה יצרה אינטגרציה שונה בין שלושת החלקים האנושיים האלו. הציבה ערכים יחודיים, הוראות הפעלה שונות. לכן יש מגוון אנושי כה גדול. יש לנו הזכות לברוא תרבות חדשה. לעדכן את תוכנת ההפעלה שלנו. ליצור אינטגרציה שעובדת *לנו*. איך אני הייתי רוצה לחיות את חיי? מה חשוב לי, באמת? איך הנוכחות שלי בגוף משפיעה על המפגש שלי עם הרוח? איך המפגש שלי עם הרוח משפיע על התנועה הרגשית שבי? מי אני, בתכלס? מה אני? למה? האינטגרציה נותנת תשובות.